• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun zamandır Ankara’nın değişik bölgelerine araba kiralama hizmeti veren firma, her zaman için müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlarla, rent a car hizmeti veriyor. Ankara’nın en merkezi konumunda yer alan ve özellikle Uzun Dönem Araba Kiralama hizmeti isteyen müşterilerine, ekonomik fiyatlarla değişik arabalar ile hizmet veriyor. Firmanın bünyesinde bulunan arabalar, yeni model ve oldukça kaliteli araçlardır. Düzenli olarak muayeneleri yaptırılmış ve gerekli kontrol yapıldıktan sonra, müşterilerinin hizmetine kiralama şeklinde sunulan araçlardır. Bölgeye gelen ve uzun dönem araba kiralamak isteyen kişilere firmanın sunmuş olduğu fiyatlar ise oldukça uygundur. Hem ekonomik araçlar için, hem de lüks araç kiralamak isteyen müşterilere firma, uzun dönem için indirimler uygulamaktadır.

Siz de kurumsal bir şekilde uzun zamandır kiralama hizmeti veren firmadan, istediğiniz model aracınızı güvenli bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Uzun Dönem Araba Kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen çok sayıda firma müşterisi bulunuyor. Bunun neden ise, fiyatların oldukça uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Ankara’nın en tanındık ve bilinen araç kiralama firması olan şirket, uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerine oldukça güzel indirimler yapmaktadır. Belli prosedürler karşılığında kendilerine uzun dönem kullanımı için araçları teslim etmektedirler. Tamamen yasal ve aynı zamanda tüm kurallara uygun şekilde araç kiralama hizmeti veren firma, uzun dönem araç kiralamak isteyen kişiler için belli şartlar koşmaktadır. Fiyat olarakta müşterilerinin istediği gibi ekonomik fiyat tarifesi uygulayarak, müşterilerinin keselerinin sarsılmamasını sağlamaktadır. Siz de kaliteli ve uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isterseniz, firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzun Dönem Araba Kiralama Şartları Nelerdir?

Uzun Dönem Araba Kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler, firmanın bazı şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartlara haiz olan kişiler, ister ekonomik araçları isterlerse de lüks araçları firmadan kiralayabilirler.

Uzun dönem araç kiralamak için uymanız gereken şartlar şunlardır.

  • En az 2 senelik ehliyet sahibi olmanız gerekiyor.
  • 21 yaş sınırını geçmiş olmanız ve daha önceki araç kiralama hizmetinden trafikte vukuatınızın olmaması gereklidir.
  • Lüks araç için ehliyet süreniz ve tecrübenizin yılı 3 sene olmalıdır.

Bunların dışında ise, gerekli olan evraklarınızla beraber, firmaya araç kiralama hizmetinin ödemesini peşin yapmanız gereklidir. Bu şartalar uygun olan tüm herkes, firmadan lüks veya ekonomik araba çeşitlerini, uzun dönem olacak şekilde kiralayabilirler.

Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı uzun dönem araçlarını kiralamak için, firma yetkilisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzun Dönem Araba Kiralama Ödemeleri Nasıl Oluyor?

Ankara’nın uzun dönem olarak araç kiralama hizmeti veren kaliteli firması, müşterilerine ödeme seçenekleri ve kolaylıkları sunuyor. Bu ödeme seçenekleri tercihe göre müşteriler tarafından tercih sebebi oluyor.

Bu ödeme seçenekleri ise şunlardır.

  • Uzun dönem araba kiralama için en uygun ve güvenilir ödeme seçeneklerinden bir tanesi kredi kartıdır.
  • Banka havalesini hızlı ve güvenli bir şekilde uzun dönem araç kiralama için firmaya yapabilirsiniz.
  • Baştan keş olarak nakit para verebilirsiniz.
  • Papara hesabınız veya cepbank ile de firmaya uzun dönem araç kiralama hizmetini ödeyebiliyorsunuz.

Firma ödeme seçeneği konusunda müşterilerine hem şeffaf, hem de anlayışlı davranarak kendilerine tercih yapma imkanı sağlıyor.

Siz de ister iş için, ister gezmek için uzun süreli araç kiralama hizmetini, güvenilir rent a car firmasından alabilirsiniz.

Uzun Dönem Araba Kiralama İrtibat Adresleri

Ankara bölgesinde özellikle uzun dönem araba kiralamak isteyelerin iletişim sağladığı firmaların başında gelen şirket, çeşitli şekillerde müşterilerinin kendilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Firmaya uzun dönem araç kiralamak için, direkt müşteri temsilcisi numarası ile ulaşabilirsiniz. Elektronik posta veya internet üzerinden online olarak firmaya ulaşabilir, tüm araçların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

03 Aralık 2020 250 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kiralık Araç Yenimahalle

Ankara'nın Yenimahalle ilçe i en çok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu bölgeler ara ında yer alıyor Fakat bazı firmalar diğer firmalardan ayrılmış olarak, daha kaliteli ve aynı...

Kiralık Araç Bağlıca

Kiralık Araç Bağlıca Kiralık Araç Bağlıca firma ı, uzun zamandar araba kiralama ektöründe hizmet vermekte ve Ankara'nın en tanınmış şirketleri ara ında yer almaktadır Kurum al...

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...

YILLIK ARABA KİRALAMA

Günümüzde araçların fiyatları oldukça fazla arttığı için birçok kişi araç kiralama hizmeti almayı tercih eder Günlük, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmeti almanız...