• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Minibüs Kiralama Ankara

Taşıt ihtiyacı hemen hemen bütün kategorilerde ihtiyaçtır. Özellikle toplu taşıma kategorisinde minibüs kiralama Ankara seçenekleri oldukça popülerdir. Taziye, düğün, kafile karşılama, piknik ve benzeri birçok organizasyon için minibüs kiralama ekonomik bir seçenektir. Size özel minibüsle istediğiniz adrese rahatlıkla gidebilirsiniz. Toplu taşıma araç filosu içerisinde istediğiniz aracı istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarının kiralanmasında araç kapasitesi incelenmelidir. Taşıyacağınız yolcu sayısını ve kiralayacağınız aracın kapasitesini karşılaştırmalısınız. Koltuk sayısı az olan araçların tercihi sizin için yeterli olmayabilir. Bu nedenle, minibüse binecek kişilerin sayısı ile minibüsün kapasitesi eşit olmalıdır. Trafikte, özellikle toplu taşıma araçlarında sıkışık bir vaziyette yolculuk yapmak trafik kurallarına aykırıdır. Trafik polisi bu gibi durumlarda ceza yazabilir. Trafik cezaları da aracı kiralayan kişiye aittir.

Minibüs Kiralama Hizmetinin Avantajları

1- Düğün ve taziyede misafirlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz noktaya kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kişiye özel araç kiralamanın en büyük avantajı budur.

2- Minibüs kiralamak fiyat bakımından da ekonomik özelliklere sahiptir. Kişi başı ulaşım masrafı hesaplandığı zaman minibüs kiralamanın daha avantajlı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca durakta bekleme veya valizleri taşıma gibi problemler de yaşanmıyor. Özellikle yaşlı yolcular için en iyi tercih minibüs kiralama hizmetidir. Yürümekte veya hareket etmekte sorun yaşayanlar için lüks ve konforlu minibüsleri kiralayabilirsiniz.

3- Kiralama işlemlerinde en önemli konulardan biri lüks ulaşım imkanıdır. Filoda bulunan toplu taşım araçları yeni nesil konforlu araçlardır. Yol yorgunluğunu hissettirmez. Bu açıdan istediğiniz kullanım kalitesini beraberinde getirmektedir. Süspansiyon sistemi özel abs’li minibüsler, bu kategoride sizin için kolaylık sağlamaktadır.

4- Klimalı ve aynı zamanda ısıtma sistemine sahip ful özelliklere sahip minibüsler, olumsuz hava koşullarında kaliteli kullanım özelliğine sahiptir.

5- Türkiye sınırlarında istediğiniz adrese gitmekte özgürsünüz. Bu nedenle minibüs kiralama işlemleriyle birçok yeri kısa sürede gezebilirsiniz. Şehirlerarası veya şehir içi ulaşımda özgürce kullanılabilir.

Kiralama Hizmetinde Sözleşme Yöntemi Tercih Edilmektedir

Sözleşme yöntemi ile gerçekleştirilen kiralama hizmetinde, kiralayan kişi sözleşmeyi imzalar. Sözleşmede aracı kullanacak kişinin açık kimliği belirtilmelidir. Amaç dışı kullanım veya kötü kullanım söz konusu olursa sözleşme fesh olur. Aracın başkasına kiraya verilmesi veya sözleşmede adı geçmeyen kişilere teslim edilmesi, sözleşme şartlarının ortadan kalkmasına neden olur. Sözleşmede adı geçmeyen kişiler aracı kullanırken kaza gibi istenmeyen bir durum meydana gelirse, sorumluluk tamamen aracı kiralayan kişiye aittir. Araç kullanımı esnasında asayiş olaylarından ve trafik cezalarından kiralayan kişi sorumludur. Firmamız, aracın vergisini, sigortasını, sanayi bakımını ve diğer sabit giderlerini karşılamaktadır. Minibüslerimiz kaskolu olduğu için güvenle gezebilirsiniz.

Oto kiralama hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için güncel oto kiralama seçeneği tercih edilmektedir. Pratik bir şekilde gerçekleştirilen araç kiralama hizmetinde günlük kiralama seçeneklerinin yanı sıra aylık ve yıllık kiralama seçenekleri de tercih edilmektedir.

Sözleşmeyi İnceledikten Sonra İmzalayın

Bu sektörde en çok karşılaşılan sorun, sözleşme maddelerinin incelenmemesi ve buna bağlı araç kullanım problemlerinin meydana gelmesidir. Sözleşmede kiralayan kişinin bilgileri, adres, araç bilgisi, kiralama süresi ve kiralama ücreti açık bir şekilde ifade edilmelidir.

Aracın zamanında teslim edilmemesi durumunda firmamız ücret talep edebilir. Sigorta şartları ve sözleşme şartları, sözleşme şartlarına uyulduğu sürece geçerlidir. Bu nedenle minibüs kiralama işlemi esnasında bu konuda anlamadığınız noktaları sormalısınız. Kaskolu araç filosu ile hizmet veren firmamız, aracın zamanında teslim edilmemesi durumunda, geçen süre miktarınca ücret talep etme hakkına sahiptir. Tatilinizin veya iş seyahatinizin sorunsuz bir şekilde geçmesi için ilk aşamada yapmanız gereken işlem kiralama şartlarına uygun şekilde araç kullanmaktır.

28 Ağustos 2019 114 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Keçiören Araba Kiralama

Keçiören Araba Kiralama firma ı, uzun zamandır Ankara'nın Keçiören ilçe inde hizmet vermektedir Kiralık araca ihtiyacı olan kişilerin ıklıkla tercih ettiği firma, müşterilerine...

KİRALIK ARAÇ KEÇİÖREN

Ankara'nın Keçiören bölge inde araba kiralama hizmeti veren Kiralık Araç Keçiören firma ı, birbirinden lük araçlar ile müşterilerine kiralama hizmeti unuyor Ü telik kiralık olarak...

Keçiören Caravella Kiralama

Caravella Kiralama Nedir Na ıl Yapılır Volk wagen caravella 9 kişilik hu u i ruh atlı bir minibü tarzı araçtır Özellikle kalabalık ailelerin, şirketlerin ve şehirlerara ı yolculuk...

Oto Kiralama Ankara Firmaları

Yılların bilgi birikimi ile hizmet unan oto kiralama Ankara firmaları bu ayede ektöründe öncü bir konumda yer alıyor Profe yonel kadro u ve on model kiralama araçları ile tüm...