• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

KİRALIK ARAÇ KEÇİÖREN

Ankara’nın Keçiören bölgesinde araba kiralama hizmeti veren Kiralık Araç Keçiören firması, birbirinden lüks araçlar ile müşterilerine kiralama hizmeti sunuyor. Üstelik kiralık olarak sunmuş olduğu bu lüks araçlar, uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Firma kurumsal bir şirket vasfı ile hizmet verip, araç kiralama sektöründe oldukça tanınmış ve güvenilir bir firmadır. Firmanın araç filosunda yer alan kiralık araçlar, düzenli olarak bakım ve onarımları yapılan araçlardır. Ayrıyetten periyodik olarak muayene işlemlerinden geçerek kiralama aşamasına sunulmaktadır. Bu konu hakkında oldukça hassas olan firma, müşterilerinin canını önemseyerek, hiç bir şekilde güvenlik konusunda taviz vermemektedir.

Hem fiyat olarak uygun politika uygulayan, hem de kaliteli araçlar ile hizmet veren firma, çok sayıda yabancı kişinin tercih ettiği araç kiralama firmasıdır. Özellikle uzun vadeli araç kiralamak isteyenlerin kapısının çalındığı firma, gerekli şartlara uygun olan tüm müşterilerine araçlarını kiralık olarak vermektedir. Siz de firma yetkilisi ile iletişime geçerek, firmadan kiralamak istediğiniz aracı kaç gün kiralamak istediğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kiralık Araç Keçiören Fiyatları Uygun mudur?

Bünyesinde çok sayıda normal ve lüks aracı barındıran Kiralık Araç Keçiören firması, fiyat olarakta müşterilerinin her zaman keselerini düşünmektedir. Özellikle kısa vadeli araç kiralama isteyen kişilere, cuzi rakamlar karşılığında bu hizmeti sunmaktadır. Fiyat olarak oldukça makul olan firma, çok sayıda kişinin tercih ettiği rent a car şirketleri arasında yer alıyor. Araçların konforlu ve lüks olması ise, fiyatlarda hiç bir şekilde pahalılık yapmamaktadır. Ankara’ya iş amaçlı gelen ve yanlarında araç bulundurmayan kişiler, gene iş için kiralık araç kullanmak istemektedirler. Böyle iş adamlarına oldukça lüks bir araç ile kiralama hizmeti firma olarak sunuluyor.

Fiyatı ve ödeme seçenekleri ise oldukça ekonomiktir. Siz de Keçiören ilçesinin en kaliteli araç kiralama firması ile irtibat sağlayın ve istediğiniz gün kadar aracınızı kiralayın.

Kiralık Araç Keçiören Hizmetinin Ödemeleri Hakkında

Kiralık Araç Keçiören firması değerli müşterilerine, almış oldukları araç kiralama hizmetini uygun ödeme seçenekleri ve fiyatları ile sunuyor. Firmadan talep ettiğiniz araç kiralama hizmetini, firmanın sizlere sunduğu farklı seçeneklerde ödeyebilirsiniz.

Bu seçenekler ise şunlardır.

  • Cepbank ile ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Hızlı ve güvenli bir şekilde banka havalesini kullanabilirsiniz.
  • Kredi kartı ile uzun vadeli ve taksitli bir seçeneği tercih edebilirsiniz.
  • İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak isterseniz, nakit olarak ödeme yapmanız sizin faydanıza olmaktadır.

Bu ödeme seçenekleri haricinde ise, papara hesabınız ile de almış olduğunuz araç kiralama hizmetinin ödemesini firmaya yapabiliyorsunuz. Hem uygun ve ekonomik, hem de indirimli bir şekilde firmadan araç kiralama hizmetini almış oluyorsunuz.

Hemen firma müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek, istediğiniz aracı ve ödemek istediğiniz seçeneğin bilgisini veriniz.

Kiralık Araç Keçiören Firmasından Araç Kiralama Kuralları

Tamamen yasal ve gerekli prosedürlere uygun şekilde araç kiralama hizmeti veren kurumsal firma Kiralık Araç Keçiören, müşterilerine bazı şartlar sunuyor. Bu şartalar haiz olan ve uyan her kişiye araçlarını kiralama izni veriyor. Bu şartların başında ise, kesinlikle yaş sınırı geliyor. Kanunlara göre 21 yaşın altında olan kişilere firma araç kiralama hizmeti vermiyor. Bu yaşın üstünde olan ve aynı zamanda 2-3 sene arasında bir ehliyet süresine sahip olmanız gerekmektedir. Araç kiralamak için gerekli olan evraklarınızı, kişisel bilgileriniz gösteren belge ile beraber firmaya ibraz etmeniz gerekiyor. Ödemenizi peşin olarak yaptıktan sonra, aracınızın anahtarını firmadan teslim alabiliyorsunuz. Araç kiralama hizmeti konusunda hassas olan firma, müşterilerinin her zaman trafikte sorun yaşamaması istemektedir.

28 Eylül 2020 8 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...

YILLIK ARABA KİRALAMA

Günümüzde araçların fiyatları oldukça fazla arttığı için birçok kişi araç kiralama hizmeti almayı tercih eder Günlük, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmeti almanız...

Keçiören Araba Kiralama

Keçiören Araba Kiralama firma ı, uzun zamandır Ankara'nın Keçiören ilçe inde hizmet vermektedir Kiralık araca ihtiyacı olan kişilerin ıklıkla tercih ettiği firma, müşterilerine...

Keçiören Caravella Kiralama

Caravella Kiralama Nedir Na ıl Yapılır Volk wagen caravella 9 kişilik hu u i ruh atlı bir minibü tarzı araçtır Özellikle kalabalık ailelerin, şirketlerin ve şehirlerara ı yolculuk...