• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Keçiören Caravella Kiralama

Caravella Kiralama Nedir? Nasıl Yapılır?

Volkswagen caravella 9 kişilik hususi ruhsatlı bir minibüs tarzı araçtır. Özellikle kalabalık ailelerin, şirketlerin ve şehirlerarası yolculuk yapanların en çok tercih ettiği araç türlerinin başında gelmektedir. Caravella kiralama yapmak için bulunduğunuz şehirdeki oto kiralama firmalarını arayarak bütçenize uygun aracı bulabilirsiniz. Caravella kiralamada fiyatlar genellikle km ve gün sayısına göre hesaplanmaktadır. Kiralama yaparken öncelikle gideceğiniz yeri belirtmeli ve ona göre fiyat almalısınız. Aksi takdirde düşündüğünüzden fazla miktarlarda ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Neden Caravella Kiralama Yapmalısınız?

Eğer bulunduğunuz yerden farklı bir yere kalabalık şekilde seyahat etmeniz gerekiyorsa sizlere mutlaka büyük bir araç lazım olacaktır. Servis araçlarında kiralama işlemi yapılamadığı için insanlar bu nedenle minibüs kiralamayı tercih etmektedir. Servis araçlarında D2 belgesi, psikoteknik belgesi vb evraklar istendiği için ancak şoförlü kiralama yapılabilmektedir. Bu daha çok günü birlik kiralamalarda tercih edilmektedir.

Düğün, cenaze ve ziyaret gibi durumlar için genellikle minibüs tercih etmekte fayda vardır. Hem kalabalık şekilde rahat bir yolculuk yapabilirsiniz hem de dilediğiniz şekilde rahatlıkla plan yapabilirsiniz. Üstelik Caravella tarzı araçlar hususi yani otomobil ruhsatlı olduğu için hiçbir ek belge gerekmeden kullanılabilmektedir. Üstelik şehir içi her türlü yolda, köprülerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Fayda maliyet hesabı yapıldığı takdirde caravella kiralamak oldukça avantajlıdır. Örneğin Ankara’dan Antalya’ya gitmek isteyen kalabalık bir aile, otobüs bileti ve otogar ile gitmek istediği yer arası taksi, dolmuş ücreti gibi maliyetleri topladığı zaman oldukça yüklü miktarlarla karşılaşmaktadır. Oysa ki caravella kiralama yaparak bu maliyetleri rahatlıkla düşürebilir hem de keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

keciören caravella kiralama

Günlük Caravella Kiralama

Günübirlik seyahat etmeniz gerektiği zaman anında otobüs vey uçak bileti bulmanız biraz zorlaşabilir. Bu tarz durumlarda araç kiralamak oldukça pratik bir çözümdür. Şehir dışından misafirleriniz geldiği zaman binek araçlar işinizi çözmeyebilir.

Bu tarz durumlarda günlük caravella kiralama sizin için en ideal çözümdür. Düğün, nişan gibi organizasyonlar için de bu durum geçerlidir. Kalabalık seyahat etmek isteyenlerin ilk tercihi olan minibüs kiralama, günlük 200 TL’den başlayan fiyatlarla bulunabilmektedir. Günlük caravella kiralama ortalama 250 TL olarak belirlenmiş olup, gideceğiniz yere göre fiyatlar değişmektedir.

caravella kiralama

Keçiören Caravella Kiralama

Minibüs kiralamada en çok tercih edilen model caravella olup, keçiören içerisinde rahatlıkla bulunabilmektedir. Bünyesinde en çok caravella ve minibüs bulunduran Bulut Cars, keçiören caravella kiralama denilince ilk sırada gelmektedir.

Keçiören caravella kiralama için tek yapmanız gereken bulut cars sitesini ziyaret etmek ve 24 saat hizmet veren çağrı merkezini aramaktadır. Bu sayede keçiören içerisinde çok rahat bir şekilde caravella kiralama yapabilirsiniz. Caravella kiralama keçiören olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

14 Mayıs 2020 427 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kiralık Araç Yenimahalle

Ankara'nın Yenimahalle ilçe i en çok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu bölgeler ara ında yer alıyor Fakat bazı firmalar diğer firmalardan ayrılmış olarak, daha kaliteli ve aynı...

Kiralık Araç Bağlıca

Kiralık Araç Bağlıca Kiralık Araç Bağlıca firma ı, uzun zamandar araba kiralama ektöründe hizmet vermekte ve Ankara'nın en tanınmış şirketleri ara ında yer almaktadır Kurum al...

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama Uzun zamandır Ankara'nın değişik bölgelerine araba kiralama hizmeti veren firma, her zaman için müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlarla, rent a...

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...