• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Keçiören Araç Kiralama

Oto kiralamak isteyen kişiler mutlaka tüm şartlara uyum sağladıktan sonra istedikleri tipte bir aracı kiralayama hak kazanmaktadır. Yani her isteyen istediği gibi bir aracın kiralamasını yapmaya uygun olmayabilir. Araç kiralamak için gerekli şartlar nelerdir? Keçiören oto kiralama sistemlerinde her bir şarta uyum sağlayan kişiye istemiş olduğu türdeki araca eğer uygunluk oluşturuyorsa aracı kiralaması kolaydır.

Sürücünün yaşı; bu şart araç kiralamak isteyen kişi için birinci şart olarak gösterilebilir. Eğer bir kişi araç kiralama firması bünyesinden araç kiralamak istiyorsa o zaman 21 yaşını geçmiş olması gerekmektedir. 21 yaşın altındaki kişilere hiçbir şekilde araç kiralama işlemi yapılmamaktadır. 21 yaşın altındaki kişiler araç kiralamak istiyorlarsa daha yüksek yaşa sahip olan bir kişinin üzerine araç kiralaması yapabilirler fakat kiralanan aracı yine de kendileri değil üzerine kiraladıkları kişi kullanabilmektedir. Üst sınıf araçlarda 21 yaş sınırı her zaman 25 yaş olarak belirlenmekte ve lüks araçlar için bu yaş sınırı ise 28 olarak belirlenmektedir.

Ek sürücü şartı; her zaman ek sürücüler için mutlaka araç kiralama firmasına bir bilgi verilmesi gereklidir. kiralanan araç hangi amaca uygun olarak seçilecekse yaş haddi ve ehliyet süresi buna göre olan kişiler tarafından kullanılması gerekir. Aksi takdirde hem aracı kullanan kişiye hem de firmaya bir cezanın gelmesi kaçınılmaz olur.

Ehliyet süresi 2 yıl üzeri olması; Orta sınıf, ekonomik, üst sınıf araç kiralayabilmek isteyen kişiler için en aç 2 yıllık ehliyet kullanılmış olması gereklidir. Yani kişinin en az ehliyetini iki yıl önce alması gereklidir. İki yıldan önce ehliyet almış olanlar araç kiralama hususunda hiçbir aracın kiralanmasını sağlayamazlar. Bu kural lüks araçlarda ve büyük araçlarda ehliyet süresinin üç yıla yükselmesine neden olmaktadır.

Kilometre sınırlamasına uyulması; kiralanan araç kiralama sürecinde Keçiören araç kiralama tarafından müşteriye teslim edilirken kiralama sınırı eğer sınırsız olarak belirtildi ise bu araçların uyum kilometresi bulunmamaktadır. fakat bazı zamanlarda müşteri için kilometre aşım fiyatı uygulamasına gidilmektedir.

Arcın kiralanma süresi; her araç için mutlaka bir araç kiralama süresi bulunmaktadır. Bu araç kiralama süresi kesinlikle hiçbir araç kiralama firması için saatlik olmamaktadır. En az kiralama süresi her zaman her firma tarafından günlük olarak yapılır. Günlük olmayan kiralamalarda tüm ödemeler günlük olarak araç kiralama firmalarından alınmaktadır.

Araç kiralama ödeme yöntemleri; her ürüne sahip olurken ödeme yöntemleri farklı olarak uygulanır. Hatta her firmanın kendi bünyesine göre ödeme alma yöntemi bulunmaktadır. Araç kiralama sistemlerinde de bu sistem kredi kartı, peşin ödeme ve araç tesliminde ödeme olarak belirlenebilir. Bu firmanın inisiyatifine kalmış bir durum olduğu için araç kiralama işlemlerinde her firma kendi bünyesine göre bir ödeme sistemi kurmuştur.

Keçiören rent a car olarak araç kiralamak isteyen kişiler araçlarının renklerini, modellerini ve ebatlarını belirledikten sonra araç kiralama şartlarına da uyum sağladıklarında araç kiralamalarını yapabilirler. İsteyen kişiler bir firmaya bir şirkete birden fazla aracın kiralanması hakkında bilgileri de bizler ile iletişime geçerek alabilirler. Günlük ödemelerde peşin ödeme olarak ücretlendirme yapılsa da aylık kiralama sistemlerinde veya yıllık kiralama sistemlerinde bu ödemeler taksitli ödeme seçeneklerine tarafımızca döndürülebilmektedir. Ödeme kolaylığından faydalanmak tüm yıl farklı farklı araç renklerinden ve modellerinden faydalanarak yaşantısında farklılık hissetmek isteyen kişiler için en iyi sistem araç satın almak değil araç kiralanmak olarak görülmektedir. Araç kiralama sistemlerini kullanmak satın almaktan her zaman daha avantajlıdır.

23 Nisan 2018 419 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kazan Oto Kiralama

Ankara Kazan ilçe inde oto kiralama firma ı olarak en bilinen yer Bulut Car Araç Kiralamadır Kazan araç kiralama olarak bölgede her adre e araç te limatı yapılmaktadır Kahraman...

Kazan Araç Kiralama

Kahraman Kazan ilçe inde, ticaretin yoğun olduğu ve şehir merkezine ulaşımın zor olma ı, in anların Kazan ilçe ine toplu taşım araçlarını kullanma ını zorunlu hale getirmektedir Bu...

Oto Kiralama Yenimahalle

Araç kiralama hizmetlerinde ilk olarak önem arz eden hu u kurum allıktır Bir firma kurum al olduğu takdirde müşteri memnuniyetini de her zaman için en ü t eviyede ağlamayı...

Oto Kiralama Keçiören

&nb p; &nb p; &nb p; &nb p; Ankara Keçiören ilçe inde yüze yakın araç kiralama firma ı bulunmaktadır Keçiören rent a car firmaları ara ında kurum al yerlerin yanı ıra onlarca küçük...

YORUMLAR

Avatar
TUNÇ DEMİRKOL 23 Nisan 2018

1 haftalık ekonomik araç istiyoruz. fiyatlar nedir

Cevapla
Avatar
AHMET YILMAZ 23 Nisan 2018

15 eylül 25 eylül arası en az 8 kişilik araç lazım mevcutmu?

Cevapla
Avatar
TERMA KİMYA LTD. ŞTİ. 23 Nisan 2018

Şirketiminiz Ankara şubesinde kullanılmak üzere 1 yıllık ekonomik araç lazım. Araç ve fiyat listesi gönderirmisiniz

Cevapla
Avatar
cengiz çolak 23 Nisan 2018

hafta sonu için lüks araç istiyoruz gelin arabası olacak. mercedes bmw varmı

Cevapla
Avatar
alp kaan tangöz 23 Nisan 2018

Bodruma 3 gün orta sınıf araç istiyorum elinizde ne var ve fiyat nedir

Cevapla
Avatar
İBRAHİM ÇELİK 23 Nisan 2018

aylık araç kiralama yapıyormusunuz?

Cevapla