• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Günlük Araç Kiralama Nasıl Yapılır ?

Araç kiralama işleminde online seçenekler en çok tercih edilen yöntemdir. Firmanın sitesine giriş yaptığınız zaman kiraya verilen araçları değerlendirerek kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aracın modeli, kiralama ücreti ve diğer bütün bilgileri bir arada bulabilirsiniz. Günlük araç kiralama nasıl yapılır? Günlük araç kiralama işleminde araç tercihi, teslim edilecek adresin belirlenmesi, aracın teslim edilmesi ve sözleşme imzalama kategorileri takip edilmektedir. Günlük kiralamada gün sayısı ve günlük kiralama bedeli çarpılmaktadır. Ücret peşin alınmaktadır. Kiralama işlemi sözleşmedeki tarihler arasında geçerlidir.

İstediğiniz Aracı Kiralayabilirsiniz

Bu sektörde sedan, hatcback, minibüs ve jeep türü araçlar kiraya veriliyor. Araç filosunda son model otomobiller çoğunluktadır. Konforlu, lüks ve modelli özelliklere sahip bu araçlar, kullanım kalitesini beraberinde getiriyor. Klimalı, ısıtma sistemli ve ful donanım özelliğine sahip araç seçenekleri, bu sektörde tercih edilen seçeneklerdir.

Otomatik vites veya manuel vites araç kategorisinde kullanım problemi yaşamayacağınız modelleri tercih etmelisiniz. Kiralık araç modelleri konusunda doğru karar vermek, tatiliniz için iyi bir başlangıç demektir. Yeni nesil araçları kullanamayan sürücüler manuel vites özelliğine sahip araçları tercih edebilir. Bu kategoride sizin için en uygun araç, doğru tercih olacaktır.

Bu sektörde aylık ve yıllık oto kiralama seçenekleri de bulunuyor. Aylık kiralama hizmetinde aynı yöntem tercih ediliyor. Aylık ücretle kiralama süresi çarpılıyor. Yıllık kiralama hizmetinde kampanyalı seçenekler ön plana çıkıyor. Yıllık kiralama işlemlerinde süre ve kiralama ücreti çarpılıyor. Bu şekilde ödenecek tutar hesaplanıyor.

En Uygun Aracı Kiralamalısınız

Oto tercihinde dikkat edilmesi gerekin hususlar vardır. Online rezervasyon işlemleriyle, telefonla veya iş yerine gelerek araç kiralamak mümkündür. Havalimanı kiralama seçeneklerinde araç havalimanına getirilmektedir. Kullanma problemi yaşamayacağınız özel araçları kiralamanız gerekir. Mesela Ailece gezecekseniz aile tipi araçlar tercih edilmelidir. Küçük araçlar tercih edilirse birçok problemle karşı karşıya kalırsınız. Jeep türü araçlarla kırsal alanlarda daha rahat hareket edersiniz. Özellikle köye gidecekler için jeep türü araçlar daha uygundur. Bunun dışında yakıt cimrisi araçlar da bulunuyor.

Ehliyet ve 18 Yaş Şartı Gerekli

Oto kiralama işlemi için belli şartlara sahip olmak gerekir. Bu şartlardan biri de 18 yaşının üzerinde olma şartıdır. Ayrıca aracı kullanacak kişinin ‘trafikten men’ edilme cezası olmaması gerekir. Ehliyetsiz araç kullanmak trafikte mümkün olmadığı için ehliyet zorunlu bir belgedir. Kiralama işleminde aracı kullanacak kişinin isimleri sözleşmede yer almalıdır. Aracı kim kullanacaksa açık kimlik bilgileri sözleşmeye eklenmelidir. Kiralanan aracın başkasına verilmesi durumunda araçtan aracı kiralayan kişi mes’ul olur. Sigorta ve sözleşme şartlarının geçerliliği, aracı sözleşmede adı geçen kişilerin kullanmasına bağlıdır.

Bu sektörde otomobili ne amaçla kiraladığınızı belirtmelisiniz. Araç kullanımında suistimale yer vermemelisiniz. Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz gibi araçla gezebilirsiniz. Bu konuda aracı kiralayan kişi özgürdür.

7/24 Müşteri Hizmeti Sunuluyor

Otomobili kiraladıktan sonra araca yakıtı koyup gezebilirsiniz. Ancak trafik cezaları, park cezaları, park ücreti, köprü geçiş ücretleri size ait. Genel kasko seçenekleriyle sigortalanan bu araçlar sigorta şartlarına uygun şekilde kullanılmalıdır. Aracın ticari amaçla kullanılması, aracın kanun dışı işlerde kullanılması ve aracın kötü kullanılması, sözleşmenin feshedilmesine neden olur. Bununla birlikte sigorta şartları da geçersiz hale gelir.

Kiraladığınız aracı polis çekerse bizi aramanız yeterlidir. Firmamız gerekli bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. Çalınma durumunda veya aracın arıza yapması gibi durumlarda da aynı şekilde müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Bu konuda gerekli bütün işlemleri müşteri hizmetlerimiz gerçekleştiriyor.

19 Temmuz 2019 534 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Aylık Araç Kiralama Nasıl Yapılır

Günümüzde, kişi el bir araç çoğu in an için ihtiyaç haline gelmiştir Kişi el araçlar, uzun veya kı a me afeli yolculuklarda, şehir içinde, günlük hayatın her anında yaşamı...

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir

Araç kiralama ektör olarak ülkemizde on yıllarda yük eliş gö termiştir Kı a üreli araç kiralanabileceği gibi uzun dönemde araç kiralamak mümkündür Günlük ya da haftalık...

Araç Kiralarken Yapmanız Gerekenler

Araç kiralama, araç ahibi olmayan kişiler için en iyi çözüm Arzu edilen zaman diliminde araç ahibi olunabiliyor En ık tercih edilen ulaşım metotlarından biri Özellikle toplu taşıma...

Ankara En İyi Rent a Car Firması

Oto kiralama hizmetinin orun uz bir şekilde gerçekleşme i için firmamız dört mev im hizmet unmaktadır Otomobil dünya ının lük ve konforlu araç eçeneklerini izler için bir araya...