• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Günlük Araç Kiralama Ankara

Araç kiralama hizmetleri, lüks araçlarla seyahat imkanı sağlayan önemli bir sektördür. Yaz aylarında ve kış aylarında, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden istediğiniz adrese gidebilirsiniz. Sınırsız gezme seçenekleriyle kiraladığınız aracınızla Türkiye turu yapabilirsiniz. Günlük araç kiralama Ankara kategorisinde aradığınız bütün seçenekler filomuzda sizleri bekliyor. Bulut cars ekibi rezervasyon işlemlerinin yanı sıra zamanında araç teslimat işlemlerini de pratik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Oto kiralama hizmetiyle ulaşım problemini profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Kiraladığınız aracınızla sınırsız gezme keyfi sunan rent a car hizmeti, servet değerindeki araçları kullanma imkanı sunuyor. Son model ve lüks araçlarla desteklenen filomuz, online rezervasyon imkanı sunuyor.

Herkes İçin Araç Bulunuyor

Her bütçeye uygun lüks araç seçenekleriyle ulaşım problemini ortadan kaldıran firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Jeep araç seçeneklerinden toplu taşıma kategorisindeki araç seçeneklerini kiralama imkanı sunan şirketimiz, sözleşmeli çalışmaktadır.

Kullanma problemi yaşamayacağınız aracı tercih etmek, rent a car sektöründe önemli bir konudur. Rent a car kategorisinde problem yaşamadan istediğiniz araç seçeneklerini hemen kiralayabilirsiniz. Tabanı yüksek jeep türü araçlardan, spor araç seçeneklerine kadar onlarca seçenek sizleri bekliyor.

Araç kiralama kategorisinde en önemli konu kullanabileceğiniz aracı tercihidir. Jeep, sedan ve hatckback tarzı araçlar, filomuzda yer alıyor. Lüks ve son model özellikleriyle tercih edilen bu araçlarda muayene ve sigorta işlemleri firmamıza aittir. Kırsal alanlarda ve şehir içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz araç seçenekleri, günlük, aylık ve yıllık kiralama kategorisinde adresinize gönderiliyor. Havaalanından iner inmez kiraladığınız araçla seyahatinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Elemanlarımız rezervasyon işlemiyle tercih ettiğiniz lüks aracı istediğiniz saatte havalimanı getirmektedir.

Sözleşmeli Araç Kiralama

Kaskolu ve servis imkanına sahip araçlarımız, sözleşmede adı geçen kişiler tarafından kullanılabilir. Sözleşmede adı geçmeyen kişilerin araçları kullanması, sigorta ve sözleşme şartlarının ihlali anlamına gelir. Trafik cezaları, park cezaları, park ücretleri, köprü geçiş ücretleri aracı kiralayan kişiye aittir. Muayene, zorunlu sigorta ve sanayi bakım işlemleri firmamıza aittir. Sözleşme şartlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Firma ve kiralayan arasında hukuki sorunların çıkmaması için bu şartların en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Aracın başkasına kiraya verilmesi durumunda sözleşme şartları ortadan kalkar. Aynı şekilde aracın kötü amaçla kullanımı da beraberinde birçok problemi meydana getiriyor. Aracın çalınması veya çekilmesi durumunda 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Firmamız çekilen veya arıza yapan aracınızın yerine istediğiniz aracı gönderiyor. Arıza veya muayene gibi durumlarda da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sözleşme tarihinden önce aracın teslim edilmelidir. Kiralama süresi sonrasında araç teslim edilirse, geç kalınan gün sayısında ücret tahsil edilmektedir. Araç kullanımı konusunda problem yaşamamak için sözleşme şartlarına göre araç kullanmak gerekir. Bu kategoride yapılan yanlışlar beraberinde birçok sorunu getirmektedir.

Konforlu ve rahat kullanım özelliğine sahip modelli araçlarımız, klimalı özellikleriyle yaz sıcağını hissettirmiyor. Araç kiralama hizmetinde aracın modeli, yaşı, konforu ve ful özellikleri belirleyici rol oynuyor. Aracın segment özellikleri de bu kategoride önemli bir konudur. Tatil gezintisinde, iş seyahatinde, düğün ve derneklerde araç kiralama hizmeti en kestirme yoldur. Taziye ziyaretlerinde toplu taşıma araçlarının kiralanması da kolaylık sağlamaktadır. Bulut Cars, bu konuda sizin için güncel çözüm seçenekleri sunuyor. Günün her saatinde istediğiniz lüks aracı, istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz. Bulut Cars zaman zaman kampanyalı kiralama olanakları sunuyor. Bu kampanyaları takip ederek ekonomik rent a car hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

17 Temmuz 2019 114 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Keçiören Araba Kiralama

Keçiören Araba Kiralama firma ı, uzun zamandır Ankara'nın Keçiören ilçe inde hizmet vermektedir Kiralık araca ihtiyacı olan kişilerin ıklıkla tercih ettiği firma, müşterilerine...

KİRALIK ARAÇ KEÇİÖREN

Ankara'nın Keçiören bölge inde araba kiralama hizmeti veren Kiralık Araç Keçiören firma ı, birbirinden lük araçlar ile müşterilerine kiralama hizmeti unuyor Ü telik kiralık olarak...

Keçiören Caravella Kiralama

Caravella Kiralama Nedir Na ıl Yapılır Volk wagen caravella 9 kişilik hu u i ruh atlı bir minibü tarzı araçtır Özellikle kalabalık ailelerin, şirketlerin ve şehirlerara ı yolculuk...

Minibüs Kiralama Ankara

Taşıt ihtiyacı hemen hemen bütün kategorilerde ihtiyaçtır Özellikle toplu taşıma kategori inde minibü kiralama Ankara eçenekleri oldukça popülerdir Taziye, düğün, kafile...