• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Çukurambar Rent a Car

Günümüzde araç fiyatları oldukça yükselmiş durumdadır. Araç fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Döviz kurlarında yaşanan artış, vergilerin yüksek olması, yerli üretimin olmaması gibi faktörler bu yükselişe sebep olmaktadır. Lüks bir araç için ödenecek vergi, sigorta ve bakım / onarım gibi masraflar kişi ve işletmelerin maliyetini oldukça artırıyor. Bu sebeple birçok insan ve işletme araç almak yerine kiralamayı tercih etmektedir. Bu hesaba birde araç fiyatı yüksekliği eklenince birçoğu için lüks araçlara binmek hayal gibi görünüyor.

Firmalar için ise araç alma işlemi oldukça maliyetlidir. Firmalar bu yüksek maliyetleri ortadan kaldırmak için araç kiralama yolunu tercih ediyor. Araç için ayıracağı bütçeyi ise yatırıma çevirmeyi hedefliyor. Ankara’da Çukurambar Araç Kiralama sizleri bu yüksek maliyetlerden kurtarmak için hizmet vermektedir. Her bütçeye ve isteğe uygun araçları sizlerle buluşturuyoruz. Ankara’da araç kiralama alışkanlığınızı değiştirmek için hizmetinizdeyiz. Bizim önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.

Çukurambar Rent A Car Hizmetleri Nelerdir?

Çukurambar Rent A Car kısa ve uzun dönem kullanım koşullarına göre kiralayacağınız araçlar için en uygun fiyat garantisini vermektedir. Bireysel ve kurumsal olarak kiralayacağınız araçları seçerek lojistik masraflarından kurtulmanızı sağlıyoruz. Kiralayacağınız tüm araçlar yetkili servisler tarafından bakımları yapılmıştır ve 7/24 yol yardım hizmeti ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Kiralamak istediğiniz aracı bulunduğunuz noktaya en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Araç kiralama hizmetlerinde profesyonel ekipler ile müşterilerimize gereken önem ve değeri verdiğimizi hissettiriyoruz. Güvenli ödeme prensibimiz ile firmamızdan kiralanan araçlar için ekstra ödeme talebi kesinlikle yapılmamaktadır. Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ilkemiz olarak benimsenmiştir.

Çukurambar Rent A Car Neden Tercih Edilmeli?

Güvenilir ve kaliteli araç kiralama hizmetinde farklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz cazip araç kiralama fiyatları ve özel avantajlar sayesinde memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz. Filo ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde erken ödemeler için %50’lere varan indirimler yaparak giderlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz. İş yeriniz için kiralayacağınız araçlar siz seçin en uygun fiyatı ve güvenilir hizmeti biz verelim.

Firmanızın ulaşım sorununun çözümü bizden araç alımı, sigorta, vergi ve bakım gibi giderlerinizi yatırıma çevirmek sizden olsun. Araç ihtiyacınızı karşılamak üzere Çukurambar Rent A Car sizlere bir telefon kadar yakındır. Bizim için müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve güvenini kazanmak önemlidir. Bunun için en kaliteli hizmeti vermek istiyoruz.

Çukurambar Rent A Car’a Nasıl Ulaşırım?

Çukurambar Oto Kiralama Ankara’da üç farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. Merkez ofisimiz Keçiören/Ankara, Şubelerimizden bir tanesi Yenimahalle/Ankara, diğer şubemiz ise Çankaya/Ankara noktalarında hizmet vermektedir. Bulut Cars araç kiralama hizmetlerine 0531 736 75 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Kurumsal internet sayfamızı www.bulutcars.com ziyaret ederek hizmetlerimiz ve araçlarımız konusunda daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

20 Mayıs 2019 308 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kiralık Araç Yenimahalle

Ankara'nın Yenimahalle ilçe i en çok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu bölgeler ara ında yer alıyor Fakat bazı firmalar diğer firmalardan ayrılmış olarak, daha kaliteli ve aynı...

Kiralık Araç Bağlıca

Kiralık Araç Bağlıca Kiralık Araç Bağlıca firma ı, uzun zamandar araba kiralama ektöründe hizmet vermekte ve Ankara'nın en tanınmış şirketleri ara ında yer almaktadır Kurum al...

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama Uzun zamandır Ankara'nın değişik bölgelerine araba kiralama hizmeti veren firma, her zaman için müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlarla, rent a...

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...