• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Çankaya Araç Kiralama

Bulut Cars Araç Kiralama ile günlük, haftalık veya aylık araç kiralamak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek güven içinde sorunsuz bir şekilde araç kiralayabilirler. Firma olarak Çankaya araç kiralama isteyen müşterilerimize her türlü konuda yardımcı olmaktayız. Oldukça geniş araç filomuzla düğünlerde, bayramlarda, özel günlerde veya sıradan günlerde müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lüks Araçlar Uygun Fiyata Kiraya Verilir

Ankara araç kiralama firması olarak Çankaya’da faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır bu piyasada yer aldığımız için müşteri taleplerini çok iyi biliyor ve bu talebe göre filomuzda araç bulunduruyoruz. Araçlarımız arasında son model taksiler ve spor arabalar ağırlıkta yer alıyor. Bunun dışında özellikle düğün, nişan ve sünnet gibi organizasyonlarda tercih edilen minibüs tarzı lüks araçlarımız da müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ufak Tefek Şartlarla Araç Kiralama

Firma olarak hem kendi güvencemiz hem de müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için bütün araçlarımızı kaza sigortası yaptırarak kiraya veriyoruz. Yine aynı sebeplerden dolayı firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizden ehliyet ve kimlik fotokopisi alıp araç kiralama sözleşmesi imzalatıyoruz. Ayrıca firmamızdan araç kiralayacak müşterilerde en az 1 yıllık şoförlük tecrübesi arıyoruz. Bu ufak şartları taşıyan müşterilerimize oldukça uygun fiyatlara istedikleri araçları kiralıyoruz. Ancak ehliyetini yeni almış veya alkol problemi olan kişilere ise maalesef araç kiralayamıyoruz. Sizler de güven içinde araç kiralamak, som model konforlu araçlarımızla gezmek, eğlenmek isterseniz Rent a car Çankaya ‘daki ofisimize gelip araç kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama şirketleri her yıl değişen içeriği ile müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Çankaya araç kiralama işi yapan firmamız dev bir firma olup kalite ve güvenden ödün vermemektir amacımız. Firmamızdan araç kiralamak isterseniz öncelikle kişi ile yüz yüze iletişime geçilmesi gerekir. Her ne olursa olsun kişinin araç kiralama şartlarına uyuyor olması gerekir. Öncelikle aracı kaç günlüğüne kiralamak istediğinizi belirtmelisiniz. Kiralamak istediğiniz araca göre de fiyat belirlenir. Ücretinin peşin alınıp kağıt üzerinde anlaşma imzalanır. Aynı gün içerisinde cayma olursa firmamız tarafından ücret aynen kişiye ödenir. Arabanın kusursuz bir şekilde teslim aldığınıza dair belgeyi imzalamak zorundasınız. Bu konuda titizlikle çalışan bir firmayız. Evrak üzerinde tüm bilgiler kiralayan kişi tarafından kontrol edildikten sonra araç teslimi yapılır. Her türlü araç kiralama firması olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. İstediğiniz araçları firmamızdan güvenle kiralayabilirsiniz.

Minibüs Kiralama

Araç kiralama birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Daha hesaplı olması bir alternatif olabilir. Özellikle de kalabalık ailelerin tercih ettiği minibüs kiralama konfor açısından son derece lükstür. Firmamız tarafından istediğiniz gün ve saatte ihtiyaçlara göre kiralama yapabilirsiniz. Ayrıca birçok taşıma alanında kullanımı mevcuttur. Konforlu ve rahat olması öncelikli önereceğimiz araçlarımızdandır. Büyük ya da küçük minibüs kiralamak tamamen kişinin ihtiyacı doğrultusundadır.

Lüks Segment Araç Kiralama

Araç kiralamak istiyorsanız oda lüks segment olsun diyorsanız geniş araç filomuza siz müşterilerimizi bekleriz. Geniş bir araç ağına sahip olan firmamız ile yapılan her türlü anlaşmalar kağıt üzerinde yasal dayanaklara göre yapılır. Lüks segment araçlar kaliteli, konforlu ve aynı zamanda son sistem donanımlara sahiptir. Araçlarımızın her türlü bakımını yaptırarak kalite ve güvenden ödün vermemeye çalışırız. Araç kiralamak isterseniz gelip araç filomuzu gezebilirsiniz. Aynı zamanda İnternet sitemizden de takip edebilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatları

Firmamız güvenli yolculuk garantisi ile uygun ödeme koşulları sunarız. Şehrin herhangi bir noktasından hizmet almak da mümkündür. Araç kiralama ücretleri kiralama şekline göre değişir. Aylık kiralama yapıldığı zaman biraz daha uygun fiyatlı olabilir. Haftalık ya da günlük araç kiralama ücretleri sabittir. Kiraladığınız aracın modeline ve cinsine göre fiyat farkı bulunur. Firma olarak yıllardır vermiş olduğumuz hizmete güveniyoruz.

17 Eylül 2018 359 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Aylık Araç Kiralama

Ankara merkezli olarak vermiş olduğumuz araç kiralama hizmetlerimizde müşterilerimize tüm eçenekleri unuyoruz Müşterilerimiz iş durumlarına göre firmamızdan aylık araç...

Ankara Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye'nin nüfu u en fazla olan çok ayıda yerli ve yabancı turi tin ziyaret ettiği Ankara havalimanı araç kiralama hizmeti veren firmamızın müşterilerinin bu en kaliteli...

Çukurambar Rent a Car

Günümüzde araç fiyatları oldukça yük elmiş durumdadır Araç fiyatlarını etkileyen birçok un ur vardır Döviz kurlarında yaşanan artış, vergilerin yük ek olma ı, yerli...

Ankara Lüks Araç Kiralama

Araç kiralama ektöründe güncel, etkili ve pratik çözüm üreten Bulut Car , lük araç filo uyla günün her aatinde hizmet unmaya devam ediyor Başarı grafiğini her geçen gün...

YORUMLAR

Avatar
Ömer F. 17 Eylül 2018

Çankaya Ayrancıdayız araç kiralamak istiyoruz yeriniz nerede

Cevapla
Avatar
CENGİZ 17 Eylül 2018

Daha önce bi iki kez araç kiraladık gayet memnunuz tavsiye ederim.

Cevapla
Avatar
Soner 17 Eylül 2018

Yaz tatili için sürekli araç kiraladığımız firma. Müşteri memnuniyeti noktasında gerçekten çok başarılılar.

Cevapla
Avatar
nuri çetin 17 Eylül 2018

bu gece istanbula gitmeyi planlıyoruz 12 1 gibi. yardımcı olurmusunuz

Cevapla
Avatar
şule g. 17 Eylül 2018

Minibüs kiralamak için şartlarınız neler?

Cevapla
Avatar
kemal sağlam 17 Eylül 2018

yurt dışından misafirlerimiz gelecek. havaalanında karşılama yapıyormusunuz?

Cevapla