• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Aylık Araç Kiralama

Ankara merkezli olarak vermiş olduğumuz araç kiralama hizmetlerimizde müşterilerimize tüm seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimiz iş durumlarına göre firmamızdan aylık araç kiralama yapabilmektedir. Keçiören araç kiralama yaparak daha ekonomik şartlarla araç sahibi olabilir ve bir ay boyuncu ulaşım hizmetlerini daha ucuza getirebilirsiniz. Yapacağınız kiralama işlemlerinde erken ödeme yapmak istediğinizde sizlere %50 oranına varan indirimler yapıyoruz. Hizmetlerimiz arasında günlük kiralama, haftalık kiralama, aylık kiralama ve daha uzun süreli kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Destek Hizmetlerimiz

Tüm araç kiralama hizmetlerinde sizleri sunduğumuz araçlarımızın tamamı yetkili servisler tarafından bakımı yapılmış, kasko ve sigortası olan araç gruplarından oluşmaktadır. Kiralamış olduğunuz aracın marka ve modeli ne olursa olsun tüm kiralama işlemlerine 7/24 yol yardımı desteği veriyoruz. Seyahatlerinizde araçlarınız arıza yaptığında bizleri ulaşmanız durumunda size anında yedek araç gönderiyor, sizlerin seyahatinize devam etmenizi sağlıyor ve arıza yapan aracın çekici ile çekilmesinde sizlere yardım ediyoruz. Aylık araç kiralama ve diğer kiralama işlemlerinde yapacağımız sözleşmede belirtilen fiyat dışında sizden başka ödeme yapmanızı istemiyoruz.

Kiralık Araçlar

Firmamız müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için araç filosunda tüm markalara ait farklı modellerde araçlar bulundurmaya çalışmaktadır. Her bütçeye uygun yakıt tasarruflu araçlarımız bulunmaktadır. Kalabalık gruplar ya da aileler için minibüs sınıfı araçlarımızda bulunmaktadır. Kiralama işlemlerinizi iş planınıza göre yapabilirsiniz. Şirketiniz için bizimle aylık araç kiralama sözleşmesi yapabilir ve istediğiniz araçları kiralayarak bir ay boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Düğün ve özel gün organizasyonlarınız için lüks araç sınıfı modellerden kiralama yapabilirsiniz. Uzun süreli yapacağınız tüm araç kiralamalarında her hangi bir km sınırlaması getirmiyoruz ve istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Günlük kiralama işlemlerinde ise günlük yapılabilecek ortalama şehir içi km hesaplamasına göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Ankara Araç Kiralama

Ankara’da sizlere kolay ulaşım imkanları ile araç kiralama Ankara hizmetleri veriyoruz. Tüm kiralama işlerimizde müşterilerimize güvenli hizmetler sunarak, kiraladıkları tüm araçları güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. İnsanların günlük ihtiyaçları ya da şirketlerin uzun süre araba ihtiyaçlarını karşılamak için kiralama hizmeti veriyoruz. Özellikle yurtdışında gelen birçok misafir firmamızdan araç kiralama yaparak tüm tatili boyunca araçlarımızı kullanıyor ve dönüş için tekrar havaalanına geldiğinde araçlarımızı teslim ediyorlar. Bu müşterilerimiz ülkemize gelmeden bize ulaşıyor ve istedikleri araçların rezervasyonunu yaptırıyor ve havaalanına geldiklerinde istedikleri arabayı kendilerine havaalanında teslim ediyoruz.

Şirket Kiralamaları

Şirketler araba için büyük yatırımlar yapmak yerine kiralama sistemini kullanarak tüm araba ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Firmamız sahip olduğu geniş araba filosu sayesinde şirketlere aylık, üç aylık ya da daha uzun süreli olarak araç kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca şirketlere aylık araç kiralama işlemlerinde yapacakları ödemelerin durumlarına göre çeşitli indirimler uyguluyoruz. Erken ödeme durumlarında şirketler kiralama işlemlerini %50 daha ucuza getirebiliyorlar.

12 Haziran 2019 117 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Keçiören Araba Kiralama

Keçiören Araba Kiralama firma ı, uzun zamandır Ankara'nın Keçiören ilçe inde hizmet vermektedir Kiralık araca ihtiyacı olan kişilerin ıklıkla tercih ettiği firma, müşterilerine...

KİRALIK ARAÇ KEÇİÖREN

Ankara'nın Keçiören bölge inde araba kiralama hizmeti veren Kiralık Araç Keçiören firma ı, birbirinden lük araçlar ile müşterilerine kiralama hizmeti unuyor Ü telik kiralık olarak...

Keçiören Caravella Kiralama

Caravella Kiralama Nedir Na ıl Yapılır Volk wagen caravella 9 kişilik hu u i ruh atlı bir minibü tarzı araçtır Özellikle kalabalık ailelerin, şirketlerin ve şehirlerara ı yolculuk...

Minibüs Kiralama Ankara

Taşıt ihtiyacı hemen hemen bütün kategorilerde ihtiyaçtır Özellikle toplu taşıma kategori inde minibü kiralama Ankara eçenekleri oldukça popülerdir Taziye, düğün, kafile...