• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Araç kiralama hizmeti kişilerin en çok talep ettikleri ve işlerini kolaylaştıran etkinlikler içerisindedir. Bizde bir araç kiralama firması olarak kişilerin işlerinin bir parçasını oluşturmaktayız. Kişiler genelde firmamıza şehir dışından araçsız olarak geldiklerinde başvurmakta ve bu yüzden hangi firma güvenilir konusunda oldukça tereddüt etmektedirler. Bu tereddütlerinden emin olabilmek için bazı araç kiralarken dikkat etmeniz gerekenler ile daha sağlıklı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu konuda firmamızdan emin olabilmek için internet adresimizi inceleyebilir ve araç kiralaması sağladığımız müşterilerimiz ile iletişime geçerek bizim hakkımızda fikir alışverişi sağlayabilirsiniz.

Sigortayı Kontrol Edin

Araç kiralarken kişilerin en çok dikkat etmesi gereken başlıca unsur araç sigortası olacaktır. Firmamızda bulunan araçları kiralarken bu şekilde bir sorun ile karşılaşma oranınız sıfıra inecektir. Bütün araçlarımızın sigortaları zamanında yapılmakta ve sıkı bir kontrol altında tutulmaktadır. Araçların sigorta işlemleri başınıza herhangi bir işe gelmesinde masraflarınızın büyük bir kısmının sigorta şirketinden karşılanmasına fayda sağlayacaktır. Ancak sizlere sağladığımız sigortanın geçerli olabilmesi için bazı şartlara uymanız gereklidir. Bu şartlardan en önemlisi ise araç kaza yaptığı veya herhangi bir sorun ile karşılaştığı zaman alkollü olmamanız gibi. Alkollü olarak kaza yapmanız durumunda sigorta geçerliliğini yitirecektir.

Hasar Tespiti Yapın

Araç kiralayıp kullandıktan sonra firmamıza getirdiğiniz zaman mutlaka hasar tespiti yapmak için araçlarımızı incelemekteyiz. Bu durumda olası bir sorunla karşılaşılması halinde araç tamir masrafları tarafınıza sevk edilecektir. Ancak önceden de araçta bulunan hasarları tespit edip not almaktayız. Bu işlemde de sizlere olası bir hata çıkartmamakta ve araçlarımızı iyi tanımaktayız. Hasar tespitinde araçta bulunan tüm kusurlar sizlerin yanında en ince noktasına kadar tutanak ile not almaktayız.

Siz kiralama işlemine son verdiğinizde de ekstra bir durum söz konusu değilse eğer biz araçlarımızı iyi tanıdığımızdan müşterilerimiz haksız bir para ödeme sorunu ile karşılaşmamış olmaktadır. Hasar tespiti işlemi bu yüzden oldukça önemlidir. Eğer diğer kiralama şirketlerinde bu şekilde bir işlem söz konusu değilse mutlaka kendiniz önceden araç hasarlarının not edilmesini sağlayın ki araç tesliminde başınız ağrımasın.

Kurumsal Firmaları Tercih Edin

Araç kiralama işleminde belki de yaşayacağınız sorunları minimum seviyelere indirmek için kurumsal firmaları tercih etmeniz oldukça doğru bir karar olacaktır. Bizlerde kurumsal kimliğimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumsal kimliğimizin gerekçeleri olarak müşteri odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyetini prensiplerimizden ödün vermeyecek şekilde düzenlemekteyiz. Bu yüzden firmamızdan araç kiralarken herhangi bir sorunla karşılaşma imkanınız neredeyse sıfır denilebilir.

Güvenli ve ekonomik her marka ve modellerde araçlarımıza firmamız tarafından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Araç kiralama hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek ve sorularınıza cevap bulabilmek için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçiniz.

06 Mayıs 2019 60 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Ankara Araç Kiralama Şirketleri

Ankara ülkemizin başkenti olma ı nedeniyle Ankara araç kiralama şirketleri ayı ı oldukça fazladır Önemli olan kiralama hizmetlerinin güvenli ve kaliteli olarak verilme idir Bulut...

Benzine 27 Kuruş Zam

Akaryakıt fiyatlarında 18 Şubat 2019 gece aat 24’den onra geçerli olmak üzere benzin fiyatlarına 27 kuruş zam geldi Ankara’da benzinin on fiyatı 630 TL motorin i e 613...

Karlı Havada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemiz genelinde yoğun kar yağışı gerçekleşmekte ve bu durum ürücülere bazı olum uzluklar yaratmaktadır Kar yağışının tüm ülke genelini etki i altına alma ı ve...

Benzin ve Motorine İndirim

24 Aralık 2018 gece i itibari ile akaryakıt fiyatlarına ortalama 28 kuruş indirim geliyor Yapılacak bu indirim ile birlikte motorin fiyatlarının 580 benzin fiyatlarının i e 6 TL...