• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Araç Kiralama Yenimahalle

Araç kiralama alanında pek çok firmanın çözüm ortağı olarak çalışmaya her daim hazırız. Ne de olsa bu hizmeti sadece bireysel alanda sunmuyoruz. Geniş seçeneklere sahip filomuz sayesinde pek tabii filo kiralama alanında da en güvenli ve şeffaf çözümler ile iş ortaklarımızın yanındayız. Ancak hizmet kalitesi bakımından bireysel iş ortaklarımız ya da kurumsal iş ortaklarımız arasında en ufak bir ayrım dahi gözetmiyoruz. Ne de olsa bizler için en önemli olan husus her daim bize duyulan güvenin hakkını herkesin gözünde verebilmek.

Kurumsal Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama alanında kurumsal çözümleri de bireysel çözümleri de her daim en makul fiyatlar ile sunuyoruz. Fiyatlarımızın son derece makul olmasına ek olarak geniş filomuz sayesinde müşterilerimize birden fazla seçenek imkanı da tanıyoruz. Böylece fiyat seçenekleri de araç seçeneklerine paralel olarak artmış oluyor. Aynı zamanda birbirinden farklı kategorilere sahip araçları filo ve benzeri yapılanmalar için aynı anda kiralamak da Yenimahalle araç kiralama firması olarak sunduğumuz hizmetler arasında yer almakta.

Araç Kiralama Alanında Üstün Deneyim

Araç kiralama alanında her zaman için deneyimimizi konuşturuyoruz. Bunca zamanın bizlere sunmuş olduğu en net tecrübe ise müşterilerimizin her şeyden önce temizliğe önem vermesi. Hal böyle olunca da halihazırda izlemekte olduğumuz bir politikanın ne kadar doğru olduğunu fark etmiş bulunuyoruz. Zira her ne olursa olsun müşterilerimize her daim en temiz ve en bakımlı araçları sunuyoruz. Böylelikle her şeyden üstün tutmakta olduğumuz müşteri memnuniyetini de çok daha yukarılara taşıyabiliyoruz.

Yasalara Uygun Sunulan Hizmet

Araç kiralamada yasalara uygun bir şekilde hizmet sunmaya da hayati önem atfediyoruz. Ne de olsa bu sayede sunmakta olduğumuz hizmetin tüm kalitesini hak ettiğini kanıtlamış oluyoruz. Kaldı ki yasa dışı en ufak bir durum dahi her şeyden evvel müşterilerimiz üzerinde mağduriyetler yaşatabiliyor. Bizler de bu gibi durumlara hiçbir zaman mahal vermiyor ve her zaman için her türlü işlemimizi yasal zeminlerde icra ediyoruz. Yenimahalle araç kiralama firması olarak bağlamda her daim hesap verilebilir bir hizmet sunuyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerin en konforlu ve kısa yolu olan araç kiralama Yeni Mahalle de birçok firmadan kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ankara’nın en önemli ilçesi olması nedeni ile insan sirkülasyonu fazla olan ilçenin şehir merkezinde bulunan araç kiralama firmalarında bulunan araçların son model olasına rağmen müşterilere uygun fiyatlara kiralanması ve ulaşımı daha keyifli hale getirmek için gerekli konforu sağlamaları nedeni ile araç kiralama Yenimahalle de en cazip ulaşım tercihidir. Yolcuların rahat ve güvende olmaları için tüm hizmetlerin düşünüldüğü araç kiralama firmalarında araçların kaskolu olmaları da araç kiralama işleminin tercih edilmesinde büyük etkendir.

Yeni Mahalle Araç Kiralama Firmaları

Türkiye’nin en fazla turist çeken şehirlerinden olan Ankara’nın metropol olan ilçesi Yenimahalle de yolculara Uluslararası birçok bayisi olan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar arasında bulunan firmalar yolculara farklı segmentlerde yüzlerce farklı aracın sunumunu yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve garantili araçlar ile kiralama hizmeti veren bu firmalar araç kiralama süresi boyunca müşterilerine yaşayacakları en ufak sorunlarda dahi teknik destek hizmeti vermektedirler.

Yenimahalle Araç Kiralama Fiyatları

Yenimahalle araç kiralama firmalarında BMW, Audi, Renault, Dacia, Opel, Vito ve Mercedes gibi markaların son model araçlarının olması nedeni ile kiralama işlemlerinde fiyatlar araçların segmentine ve koltuk sayılarına göre değişiklik göstermektedir. Araç kiralama işlemlerinde fiyatlar aracın modeline, koltuk sayısına ve segmentine göre değişen fiyatlar günlük olarak 90-210 TL arası değişmektedir. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanan bu araçlarda haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralanan araçlarda fiyatlar daha uygun hale gelmektedir.

Yenimahalle Araç Kiralama Evrakları

Yenimahalle de bulunan firmalardan araç kiralamak isteyenlerin öncelikle 2 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekir. Bu ehliyet ve kimlik belgesinin yanı sıra içinde yeterli bakiye olan kredi kartları ile yolcular herhangi bir araç kiralama firmasından istedikleri aracı kiralayabilirler. Yıllık olarak kiralamak isteyen yolculardan ise firmalar e-devlet şifresi ve banka hesap dökümü gibi bazı evraklar da isteyerek yaşanacak olası sorunlar için kendilerini garantiye alırlar.

21 Eylül 2018 783 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kiralık Araç Yenimahalle

Ankara'nın Yenimahalle ilçe i en çok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu bölgeler ara ında yer alıyor Fakat bazı firmalar diğer firmalardan ayrılmış olarak, daha kaliteli ve aynı...

Kiralık Araç Bağlıca

Kiralık Araç Bağlıca Kiralık Araç Bağlıca firma ı, uzun zamandar araba kiralama ektöründe hizmet vermekte ve Ankara'nın en tanınmış şirketleri ara ında yer almaktadır Kurum al...

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama Uzun zamandır Ankara'nın değişik bölgelerine araba kiralama hizmeti veren firma, her zaman için müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlarla, rent a...

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...

YORUMLAR

Avatar
CEMAL ŞAHİN 21 Eylül 2018

Kaliteli hizmet anlayışı için tercih edilir

Cevapla
Avatar
SUAT 21 Eylül 2018

araçlar güzel fiyatlarda uygun araç kiralama için sürekli tercih ettiğimiz yer

Cevapla
Avatar
elif g. 21 Eylül 2018

otomatik araç olarak neler var?

Cevapla
Avatar
asım kalaycı 21 Eylül 2018

AŞTİ OTOGARA ARAÇ LAZIM BU AKŞAM GELİYORUM. YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Cevapla