• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ankara’da Araba Kiralama

Araba kiralama sektörü ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde insanlar araba kiralama yaparak işlerini yapmaya çalışmaktadır. Birçok şirket araba ihtiyaçlarını kiralama yöntemi ile gidermeye çalışmaktadır. Firmamız Ankara’da araba kiralama alanında güvenli hizmet vermekte ve tüm müşterilerinin konforlu yolculuklar yapabilmeleri için en iyi araçları kiraya vermekteyiz. En uygun fiyatlarla araba kiralayabilmek için bizlere 7/24 ulaşabilir ve istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz.

Filomuz

Birçok şirket ulaşım işlerini yapabilmek için arabaya ihtiyaç duymakta ve yeterli bütçe bulmakta zorlanabilir. Bu aşamada sizlerin yanında olarak ihtiyacınız olan arabaları kiralama yöntemi ile sizlere sunuyoruz. Araba filomuz siz müşterilerimiz için tüm araba çeşitlerinden oluşmaktadır. Kiralamış olduğunuz araçları kullanırken oluşabilecek hasar durumlarında sizlere yol yardımı hizmeti sunuyor ve yedek araç temini ile hizmetlerimizi kesintisiz olarak sunuyoruz. Tüm araçlarımızın sigortasını ve kaskosunu yaptırıyor, sizlerin güvenle kullanmasını sağlıyoruz.

Kiralama Ücretlerimiz

Firmamız sizlere en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veriyor. Kiralama süreleri, tek gün, haftalık, aylık ya da daha uzun dönemli kiralama olarak yapılmaktadır. Aylık kiralama yapacağınız zaman erken ödeme yaptığınızda sizlere %50 indirim uyguluyoruz. Günlük kiralamalarda hizmetlerinde şehir içi kullanım olarak hesaplama yapılır ve belirli bir km hesaplamasına göre ücret belirlemesi yapılır. Uzun dönemli kiralama işlemlerinde müşterilerimize km sınırlaması getirmiyoruz. Daha uygun fiyatlara kiralama yapabilmek için çağrı merkezi numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve tekliflerimizi alabilirsiniz.

Aileler İçin Araba Kiralama

Kalabalık ailelerin yapacakları çeşitli seyahatler de daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilmeleri için yeni nesil minibüs çeşitlerini kiraya veriyoruz. Bu araç türleri aileler için daha ekonomik gelmekte ve daha tasarruflu yakıt sistemleri sayesinde insanların araba kiralama işlerinin ucuza getirilmesini sağlıyor. Firmamız aileler ve gruplara, yaz tatili, iş toplantıları, düğün gibi çeşitli organizasyonlarda kullanılması için son model minibüs araçları kiralamaktadır.

İsteyen müşterilerimiz birden fazla otomobil sınıfı aracı kiralayabilir. Filomuzda çok sayıda markaya ait farklı modellerde araçlar bulunmaktadır. Günlük kullanım ya da şirketlerin uzun süreli kullanımları için yakıt tasarruflu ve bakımlı araçları kiralamak istediğinizde iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir. istediğiniz araçları size rezervasyon yapıyor ve geldiğinizde aracınız hazır olacaktır.

Hizmetlerimiz

Ankara’da araba kiralama işlemleri için firmamızdan güvenli ödeme yöntemi ile kiralama yapabilirsiniz. Araba kiralama işlemlerinde yapacağınız tüm ücret miktarı ilk görüşmede belirlenmekte ve daha sonra sizlerden ekstra ücret ödemesi talep etmiyoruz. Güvenli hizmetleriniz sayesinde kiralayacağınız tüm araçlarımızı servis bakımlı olarak bulunduruyor ve kiralama aşamasında sizlere 7/24 yol yardım desteği veriyoruz. Yapacağınız tüm kiralama işlemlerinizde sizlere uygun fiyat seçenekleri sunuyor ve hizmet kalitemizi göstermeye çalışıyoruz. Araç kiralama istediğinizde ve aracı getirmemizi istediğinizde istediğiniz aracı bulunduğunuz yere en kısa sürede getiriyoruz.

04 Mayıs 2019 307 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Kiralık Araç Yenimahalle

Ankara'nın Yenimahalle ilçe i en çok araç kiralama şirketlerinin bulunduğu bölgeler ara ında yer alıyor Fakat bazı firmalar diğer firmalardan ayrılmış olarak, daha kaliteli ve aynı...

Kiralık Araç Bağlıca

Kiralık Araç Bağlıca Kiralık Araç Bağlıca firma ı, uzun zamandar araba kiralama ektöründe hizmet vermekte ve Ankara'nın en tanınmış şirketleri ara ında yer almaktadır Kurum al...

Uzun Dönem Araba Kiralama

Uzun Dönem Araba Kiralama Uzun zamandır Ankara'nın değişik bölgelerine araba kiralama hizmeti veren firma, her zaman için müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlarla, rent a...

Yenimahalle Kiralık Araba

Araba kiralama hizmeti birçok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir Araç kiralama hizmeti almak i tediğiniz zaman rezerva yon yapan firmalardan bu konuda yardım alabilir iniz Araç kiralama...