• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ankara Oto Kiralama Fiyat Listesi

Oto kiralama hizmetinin farkını fark edenler, her zaman için araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Bu sektörde son model araçların popüler hale gelmesiyle birlikte rent a car seçeneklerine olan ilgi artmıştır. Son model, konforlu ve ful özelliklere sahip araç filosuyla hizmet veren firmamız, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Ankara oto kiralama fiyat listesi konusunda esnek davranan firmamız müşteri memnuniyetini dikkate almaktadır.

Rent A Car Hizmetinin Avantajları

Özel aracınızla gerçekleştirdiğiniz yolculukta, aracınız yıpranacak ve kilometre yapacaktır. Ayrıca aracınızın konfordan yoksun olması da yolculuğun kötü geçmesinde etkili rol oynayacaktır. Bu durum rent a car araçlarına olan ilgiyi artırmıştır. Bulut Cars, bu kategoride ful özelliklere sahip özel araç seçeneklerini hizmetinize sunuyor. Aracın sanayi bakımı, yıpranma payı ve diğer masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siz sadece kira ücreti ödüyorsunuz. Klimalı ve ful özelliklere sahip bu özel araçlar yol yorgunluğunu hissettirmemektedir. Ayrıca firma prestiji açısından önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

Araç Tercihi

Firmamızın son model araç filosu her zaman için hizmetinizdedir. Araç tercihi gerçekleştirirken ihtiyacınızı karşılayacak seçenekleri tercih etmelisiniz. Ailenizle gezmeye gidecekseniz aile tipi araç seçeneklerini tercih etmelisiniz. Kırsal kesimde jeep türü araçlar daha kullanışlıdır. Tek kişi veya iki kişilik araçlar, yakıt cimrisi araçlar ve klimalı araçlar bu kategoride ihtiyaca uygun şekilde tercih edilebilir.

Herkes İçin Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Sedan, minibüs, hatcback ve jeep tarzı araçlardan oluşan filomuz, dört mevsim araç kiralama seçenekleri sunuyor. Filomuzda istediğiniz aracı istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık kiralama işlemleriyle yolculuğunuzu daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Ful artı ful özelliklere sahip konforlu araç seçenekleriyle yolculuğu keyifli bir seyahate dönüştürebilirsiniz.

Hayalinizi süsleyen araç seçeneklerini hizmetinize sunan firmamızla servet değerindeki araçları kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Aracın kiralama işlemlerinde aracın modeli ve kiralama süresi önemli rol oynamaktadır. Fiyatlandırma işleminde araç segment özellikleri ve kiralama süresi çarpılmaktadır. Rezervasyon ve ödeme konusunda pratik çözüm sunan Bulut Cars, her zaman göreve hazırdır. Ful özelliklere sahip bu araçları sözleşme yöntemiyle satın alabilirsiniz.

Sözleşmeli Araç Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Ful kasko seçenekleriyle huzur içerisinde araç kullanım imkanı sunan firmamız, sözleşmeli kiralama hizmeti sunuyor. Sözleşmede kiralanan aracın kimliği, kiralama süresi, aracı kullanacak kişilerin kimlik bilgileri ve sözleşme metni yer almaktadır. Deneyimli ve tecrübeli firmamız, kiralama konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Aracı kiralayan kişi trafik cezası, park cezası, köprü geçiş ücreti gibi masraflardan mesuldür. Bulut Cars, çalınma veya aracın çekilmesi durumunda yardımcı olmaktadır. Bu gibi durumlarda firmamızı aramanız yeterlidir. Aracın arıza yapması veya kaza yapması durumunda takviye araç verebiliriz.

Araç Kullanımı Sözleşmeye Uygun Olmalıdır

Tatil, iş seyahati, düğün konvoyu ve taziye ziyareti kategorisinde kiralanan araçlar amaç dışı kullanılamaz. Kiralanan aracın kötü kullanıldığı anlaşıldığında firmamız aracı geri almaktadır. Ayrıca kanun dışı işlerde kullanıldığı tespit edildiğinde sözleşme şartları ortadan kalkar. Bu konuya dikkat edildiği zaman araç kiralama konusunda her hangi bir problem meydana gelmeyecektir.

Kiralama işlemi sözleşmede belirtiler tarihler arasında gerçekleşmektedir. Kiralama süresi geçtiği zaman firmamız ücret talep etmektedir. Kiraladığınız aracı zamanında teslim etmeniz, sözleşme ile ilgili çıkabilecek problemlerin önlenmesinde önemli rol oynayacaktır. Deneyim, tecrübe ve profesyonel çözüm seçenekleriyle Bulut Cars rent a car hizmetlerinde istediğiniz adrese araç teslimatı gerçekleştiriyor. Özellikle havalimanı rent a car seçenekleriyle uçaktan iner inmez lüks araçlarla yolculuğunuza konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

06 Temmuz 2019 48 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Minibüs Kiralama Ankara

Taşıt ihtiyacı hemen hemen bütün kategorilerde ihtiyaçtır Özellikle toplu taşıma kategori inde minibü kiralama Ankara eçenekleri oldukça popülerdir Taziye, düğün, kafile...

Oto Kiralama Ankara Firmaları

Yılların bilgi birikimi ile hizmet unan oto kiralama Ankara firmaları bu ayede ektöründe öncü bir konumda yer alıyor Profe yonel kadro u ve on model kiralama araçları ile tüm...

Günlük Araç Kiralama Ankara

Araç kiralama hizmetleri, lük araçlarla eyahat imkanı ağlayan önemli bir ektördür Yaz aylarında ve kış aylarında, olum uz hava koşullarından etkilenmeden i tediğiniz adre e...

Araç Kiralama Fiyatları

Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır Nelere Dikkat Etmeli iniz Çeşitli ebeplerden dolayı kimi zaman uzun üreli araç ihtiyaçlarında bile, atın almak yerine araç kiralama...

YORUMLAR

Avatar
zafer.oztürk 06 Temmuz 2019

araç.kiralamak.istiyorum..3aylik

Cevapla
    Avatar
    admin 06 Temmuz 2019

    0531 736 75 06 arayın yardımcı olalım

    Cevapla