• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Ankara En İyi Rent a Car Firması

Oto kiralama hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız dört mevsim hizmet sunmaktadır. Otomobil dünyasının lüks ve konforlu araç seçeneklerini sizler için bir araya getiren şirketimiz, istediğiniz zaman zarfında aracı adresinize göndermektedir. Bulut Cars, Ankara en iyi rent a car firması kategorisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Kurumsal kimlik anlayışına sahip firmamızla oto kiralama konusunda istediğiniz çözüm seçeneklerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Tercihi

Araç tercihinde ilk aşamada kullanım alanı önemlidir. Aracı kullanacağınız coğrafi mekanın özellikleri, araç tercihinde önemli rol oynamaktadır. Ailenizle tatile çıkacaksanız aile tipi araçları tercih etmelisiniz. Şehir içinde alçak tabanlı seri kullanımlı araçlar, şehir dışında kırsal bölgelere gidecekseniz jeep türü araçları tercih etmelisiniz. Yolculuk yapacağınız kişi sayısına uygun araç tercihi, yolculuğunuzun daha konforlu geçmesinde önemli rol oynayacaktır.

Güncel Kiralama Seçenekleriyle Tanışın

Deneyimli, tecrübeli ve profesyonel çözüm seçeneklerini bir araya getiren şirketimiz, oto kiralamada güncel seçenekleri tercih etmektedir. Araç teslimatı, aracın geri alınması, sözleşme yöntemi ve araç servis işlemleri konusunda güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz. Bulut Cars, 7/24 oto kiralama seçenekleriyle çözüm odaklı hareket ediyor.

Araç kiralama hizmetinde konforlu araçları bir araya getiren firmamız çözüm odaklı hareket etmektedir. Sigorta şartları kapsamında kiralanan seçeneklerimiz, pahalı araçlardan oluşmaktadır. Günlük kiralama seçeneklerinin yanı sıra aylık ve yıllık kiralama seçeneklerine sahip şirketimiz, istediğiniz süre zarfında araç kiraya veriyor. Bulut Cars, uzun vadede kiralama işlemlerinde kampanya düzenliyor. Uygun fiyatlı uzun vadeli kiralama seçenekleri lüks araç kullanımını daha ekonomik hale getiriyor.

Kaskolu Araç Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Lüks ve konforlu araç seçeneklerine sahip filomuz, üst segmentli araçlardan meydana gelmektedir. Kiralama işlemlerinde aracın konforu ve segmenti belirleyici rol oynamaktadır. Kiralama işlemlerinde ilk aşamada bizim için sözleşme kuralları geçerlidir. Sözleşme kurallarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilen kiralama işlemi gerçekleştiren firmamız, kaskolu araç kiralama hizmeti sunuyor. Genel kasko seçenekleriyle otomobil kiralama işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşme Şartı Önemlidir

Kiralama işleminde kiralayan kişinin 18 yaşından büyük olması ve ehliyetli olması gerekir. Ehliyeti olmayan kişilere araç teslim etmiyoruz. Kiralayan kişi ehliyetsiz ise, aracı kullanacak kişinin kimlik bilgilerini sözleşmeye eklemelidir. Kiraladığınız aracın kimlik bilgileri de sözleşmede ihmal edilmemelidir.

Kiraladığınız aracı yasa dışı işlerde kullanırsanız aracı geri almak zorunda kalırız. Aynı şekilde ticari amaçla araç kullanımı da sözleşmenin feshedilmesinde önemli rol oynamaktadır. Dört mevsim oto kiralama hizmeti sunan Bulut Cars, online rezervasyon hizmeti sunuyor. Ayrıca istediğiniz adrese araç getirme konusunda çözüm üreten firma, havalimanı oto kiralama işlemlerinde güncel seçenekler sunuyor. Deneyimli ve tecrübeli personeliyle sözleşmeli oto kiralama işlemi kısa sürede gerçekleşiyor. Etkili, pratik ve çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, ferdi ve kurumsal kategoride oto kiralama işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Araç Filomuz Her Zaman Yenileniyor

Son model araç seçenekleriyle oluşturulan filomuz düzenli bir şekilde güncelleniyor. Modeli düşen araçlar düzenli bir şekilde filodan çıkarılıyor. Son model, lüks ve konforlu araç seçenekleriyle oto kiralamada çözüm odaklı hareket ediyoruz. Araç tercihinde en çok tercih edilen markaları tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markaları filosunda bir araya getiren kuruluşumuz, yedek parça ve servis konusunda her hangi bir problem yaşamamaktadır. arıza ve kaza durumunda aracı kiralayan müşterimiz 7/24 bizi arayabilir.

Şirket veya şahıs kategorisinde gerçekleştirilen kiralama işlemlerinde günlük, aylık ve yıllık kiralama süresi dikkate alınmaktadır.

02 Temmuz 2019 279 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Aylık Araç Kiralama Nasıl Yapılır

Günümüzde, kişi el bir araç çoğu in an için ihtiyaç haline gelmiştir Kişi el araçlar, uzun veya kı a me afeli yolculuklarda, şehir içinde, günlük hayatın her anında yaşamı...

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir

Araç kiralama ektör olarak ülkemizde on yıllarda yük eliş gö termiştir Kı a üreli araç kiralanabileceği gibi uzun dönemde araç kiralamak mümkündür Günlük ya da haftalık...

Günlük Araç Kiralama Nasıl Yapılır ?

Araç kiralama işleminde online eçenekler en çok tercih edilen yöntemdir Firmanın ite ine giriş yaptığınız zaman kiraya verilen araçları değerlendirerek kiralama işlemini...

Araç Kiralarken Yapmanız Gerekenler

Araç kiralama, araç ahibi olmayan kişiler için en iyi çözüm Arzu edilen zaman diliminde araç ahibi olunabiliyor En ık tercih edilen ulaşım metotlarından biri Özellikle toplu taşıma...