• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. 23 Nisan 2018 Pazartesi gününe denk gelmekte ve tatil hafta sonu ile birleşince 3 günlük bir tatil ortaya çıkmakta. Peki ya siz bu 3 gün tatili nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz? Evde rahatlamayı mı yoksa dışarıda gezmeyi mi tercih edeceksiniz?

3 günlük tatil için genellikle şehir içinde kalmayı tercih edenler, bu süre içerisinde bulunduğu bölgedeki doğal alanları ve piknik yerlerini gezmeyi tercih ediyor. Tatil süresinin kısa olması, insanların bu tarz yerlere gitmesi için daha doğru bir seçim oluyor. Hem yol süresi olarak hem de bütçe olarak düşünüldüğünde maliyet açısından en ideal olan şehir içinde bir yerlere gitmek.

Bunların yanı sıra her fırsatta şehir dışına çıkmayı isteyenler için ise oldukça cazip önerilerimiz var. Araç kiralama yaparak bi kaç günlüğüne ya da günü birlik şehir dışına çıkmak isteyenler için Bolu Abantı önermiştik, oranın dışında insanların en çok tercih ettiği yerlerden biriside Sapanca Gölü. Kendine has doğasıyla ve eşsiz güzellikleri ile ziyaretçilerini bekliyor. Özellikle bu hafta sonu hava durumunun iyi olması, gezmek için oldukça ideal bir ortam hazırlıyor. Hafta sonu için bir planınız yoksa hemen bir araç kiralama, oto kiralama veya rent a car firmasını arayarak hemen kendinize uygun bir aracı sipariş edin ve hafta sonu için oldukça keyifli bir ortam hazırlayın.

Bulut Cars araç kiralama oto kiralama olarak resmi tatillere özel kampanyaları ile kullanıcılarının tatil planlarına yardımcı olmakta. Sizde erken rezervasyon yaptırarak tatil planınızı şimdiden hazırlayın. Erken rezervasyon sadece kalacağınız otel için değil, ulaşım için de önemli bir konudur. Erken rezervasyon sayesinde tatil maliyetinizi en aza indirebilirsiniz. Bulut Cars ankara araç kiralama Ankara oto kiralama olarak kullanıcılarının her daim yanında olmayı tercih etmiş ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

20 Nisan 2018 220 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Benzine 27 Kuruş Zam

Akaryakıt fiyatlarında 18 Şubat 2019 gece aat 24’den onra geçerli olmak üzere benzin fiyatlarına 27 kuruş zam geldi Ankara’da benzinin on fiyatı 630 TL motorin i e 613...

Karlı Havada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemiz genelinde yoğun kar yağışı gerçekleşmekte ve bu durum ürücülere bazı olum uzluklar yaratmaktadır Kar yağışının tüm ülke genelini etki i altına alma ı ve...

Benzin ve Motorine İndirim

24 Aralık 2018 gece i itibari ile akaryakıt fiyatlarına ortalama 28 kuruş indirim geliyor Yapılacak bu indirim ile birlikte motorin fiyatlarının 580 benzin fiyatlarının i e 6 TL...

Yeni Nesil Minibüsler

Kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği araç egmentlerinden biri olan minibü lerde, yeni modeller göz dolduruyor Volk wagen Caravelle ve Mercede Vito gibi öncü araçların yer aldığı...

YORUMLAR

Avatar
Hakan 20 Nisan 2018

3 günlük tatili kızım ile beraber gezerek geçireceğim. Bu gün ofisinize uğramayı düşünüyorum.

Cevapla
Avatar
Tekin Yetiş 20 Nisan 2018

Bulut cars sayesinde evde boş boş oturmaktan kurtulduk.

Cevapla
Avatar
Efe Salim 20 Nisan 2018

erken rezervasyon sayesinde hafta sonu çocuklarımla bir yerlere gitme imkanı sağladığınız için teşekkürler

Cevapla
Avatar
Yasin terliksi 20 Nisan 2018

Sizin firmanız sayesinde hafta sonu tatil yapma imkanı buldum çok sağolun

Cevapla
Avatar
Bora 20 Nisan 2018

hafta sonunu eşim ve oğlum ile gezerek geçirmek istiyordum bu haber sayesinde daha çok vakit geçirmiş olacağıım. Teşekkür ederim Bulut Cars.

Cevapla
Avatar
Sabiha 20 Nisan 2018

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Şimdiden kutlarım. Bulut Cars Rent A Car’a da ayrıca teşekkür ederim Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığı için. İyi Çalışmalar Dilerim.

Cevapla